Vytápění a ohřev vody Smržovka, Liberecký kraj

Reference termodynamický ohřev vody a vytápění s TČ

Instalovaný termodynamický systém na ohřev vody a 14kW tepelné čerpadlo na vytápění pro rodinný dům v chladné oblasti Jizerských hor.

 

"Před více jak 7 lety jsem dostal kontakt na pana Václava Skalku z firmy Termosol od svého příbuzného, který už již využíval termodynamiku na ohřev vody a byl s tímto systémem spokojen. Bylo potřeba nahradit nefunkční systém ohřevu vody. Po technické konzultaci s firmou Termosol byla provedena instalace zařízení pro ohřev vody s jedním panelem.

V roce 2022 jsme nahradili elektrické vytápění, kombinované s peletovými kamny, tepelným čerpadlem českého výrobce Neota CZ instalované firmou Termosol. Tepelné čerpadlo výkonu 14KW a příkonu 4 KW nahradilo elektrokotel o příkonu 9 KW + 3T pelet. Peletová kamna byla nahrazena kamny krbovými na přechodné období.

Spolupráce s panem Skalkou je příkladem, pro ostatní firmy, jak by se měli v dnešní době chovat. Což bohužel dnes není. Vždy smluvený termín dodržel a zároveň si cením jeho profesionálního přístupu, jak v provedení práce, tak v komunikaci. Je prostě spolehlivý.

Děkuji P.Š.
Smržovka, Liberecký kraj"

 

 

Bližší informace o termodynamických systémech najdete na našem produktovém webu www.energie-ts.cz 

Energie TS - termodynamické systémy

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti
Zavřít
Zavřít