Ohřev vody pro RD - Tupesy, Zlínský kraj

Reference termodynamický ohřev vody

Instalovaný termodynamický systém Ecotop250isx se dvěma panely a nerezovým zásobníkem s výměníkem na 250L teplé vody

režim spotřeby: vyšší spotřeba pro rodinu
zajímavost: kombinované propojení přes výměník s kotlem na tuhá paliva

 

"Dobrý den, 

v našem rodinném domě používáme od cca září 2022 termodynamický systém Eco250isx na ohřev vody od firmy Termosol. Vzhledem k velkému nárůstu cen plynu, který jsme v minulosti využívali na výrobu TUV, jsme touto instalací snížili náklady na ohřev TUV cca o 50%.

Po konzultaci s techniky Termosol jsme si pořídili termodynamický systém se dvěma panely instalovanými na střeše a zásobník TUV s vnitřní jednou, umístěné v technické místnosti v RD. Po konzultacích a s firmou Termosol jsme myslím nakonec zvolili pro nás nejvhodnější řešení, které po roce provozu funguje k naší spokojenosti.

Po konzultaci s firmou Termosol jsme tento systém propojili, využívali jsme i zabudovaného výměníku v nádrži a nemuseli jsme využívat dohřev vody el.energií, čímž se náklady na ohřev TUV v topné sezóně, rovněž vzhledem k ceně el.energie, značně snížili.

V případě, že bychom instalovali i fotovoltaiku, mohl by být provoz zcela nezávislý na externích médií.

S provozem a využíváním jsme spokojeni a již se na nás obrátili sousedé a známí, kterým jsme systém popsali a mohli si jej u nás prohlédnout i osobně a technologie je zaujala.

S pozdravem
B.Š.

Tupesy, Zlínský kraj"

 

Bližší informace o termodynamických systémech najdete na našem produktovém webu www.energie-ts.cz 

Energie TS - termodynamické systémy

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti
Zavřít
Zavřít