Novinky

Fujitsu AVEON

Fujitsu AVEON Fujitsu AVEON AQUA.Vše v jednom.Rychlá montáž.

11.09.2014 17:13 | Více

 

Tepelná čerpadla Fujitsu NeoRé

Tepelná čerpadla Fujitsu NeoRé Naše společnost Termosol je prodejcem firmy NEOTA CZ, s.r.o. Zlín,která vyrábí technologie tepelných čerpadel Fujitsu Neoré. Tato tepelná čerpadla mají vynikající technické parametry, vysokou účinnost a velmi tichý provoz. Úspora energie je díky efektivním topení znatelná.

18.04.2014 10:26 | Více

 

VYHLÁŠENÍ SOUTĚŽE VYTÁPĚNÍ A ÚSPORY ENERGIÍ 2013.

VYHLÁŠENÍ SOUTĚŽE VYTÁPĚNÍ A ÚSPORY ENERGIÍ 2013. Ve dnech 1. 2. - 31. 5. 2013 proběhla internetová hlasovací soutěž VYTÁPĚNÍ A ÚSPORY
ENERGIÍ 2013. Do soutěže bylo možné přihlásit výrobky, realizace, technologie a služby, které
přinášejí moderní a efektivní řešení, vztahující se k vytápění rodinných, bytových i rekreačních staveb. Ohřev vody vyhrál náš produkt !!! Termodynamický systém ThermBoil vyhrál soutěž vytápění a úspory energií 2013!

09.12.2013 19:47 | Více

 

http://www.stafor.cz/

http://www.stafor.cz/ Ionizační elektro kotle Stafor. Stálé zvyšování cen elektrické energie nás nutí hledat alternativní nebo doplňkové řešení, které je pro dnešní doby vhodné jak z ekologického, tak úsporného pohledu. Díky ionizačním elektro kotlům je elektrická energie stále efektivní a cenově výhodné řešení.

01.12.2013 19:00 | Více

 

http://www.usporne-sprchy.cz/

http://www.usporne-sprchy.cz/ Úsporné sprchové hlavice EcoXygen - vynikající dárek pod stromeček od Ježíška

21.11.2013 18:50 | Více

 

http://www.energie-panely.cz/

http://www.energie-panely.cz/ Poradíme Vám, jak ušetřit za vytápění i energie, jak využívat solární energii a úsporné zdroje světla a vody. Přehled úsporných spotřebičů i rady a typy, jak snížit spotřebu energií ve vašich domácnostech. Jsme tu pro vás. Jsme společnost, která využívá hojně možností alternativních energií.

24.10.2013 18:45 | Více

 

Thermoboil FX - levná energie do domu má nový web http://www.energy-panel.cz/cz/thermboil/

Thermoboil FX - levná energie do domu má nový web http://www.energy-panel.cz/cz/thermboil/ Thermboil nově na www.energy-panel.cz. Thermboil je nová generace systémů na ohřev teplé vody na principu tepelného čerpadla.tento systém funguje pomocí termodynamického panelu, který slouží k absobci energie ze vzduchu, deště a slunce.Tento systém je vysoce úsporný a maximálně výkonný za jakýchkoli podmínek. Čtěte a prohlížejte více na našem novém webu. http://www.energy-panel.cz/cz/thermboil/


23.10.2013 13:30 | Více

 

Termodynamické panely mají nový vlastní web http://www.energy-panel.cz/

Termodynamické panely mají nový vlastní web http://www.energy-panel.cz/ Nově se vše o termodynamických panelech a solárních systémech dozvíte podrobně a detailně včetně obrázků, barev a dalších novinek spořících vaše energie na http://www.energy-panel.cz/

23.10.2013 12:50 | Více

 

*

* Vážení zákazníci, s radostí vám oznamujeme, že k dnešnímu datu byl spuštěn tento nový web. Díky naší dlouhodobé spolupráci s firmou Energypanel S.L došlo k naší společné dohodě a stránky byly vytvořeny dle totožného designu jako je znáte od našich španělských dodavatelů.

22.10.2013 18:36 | Více

 

Novinka - fotografie všech realizovaných zakázek u nás na www stránkách

Novinka - fotografie všech realizovaných zakázek u nás na www stránkách V rámci úprav našich www stránek jsme pro vás přesunuli pro větší přehlednost všechny fotografie našich zakázek přímo k nám na web. Vybírat si můžete dle seznamu abecedně v horním menu - Instalace / reference.

15.10.2013 17:01 | Více

 

Nalezeno: 16 | Zobrazeno: 1 - 10

1 2 »
 
 

Nabídka našich produktů

» HEI-TECH Recoh-Multivert  NOVÉ
» AquaReturn  NOVÉ
» Termodynamické panely
» Thermoboil FX
» Tepelná čerpadla Fujitsu Neoré
» Úsporné sprchy Ecoxygen
» Nosiče tepla Staterm

 

JSME VÝHRADNÍ DISTRIBUTOR
TECHNOLOGIÍ SPOLEČNOSTI
EnergyPanel
PRO ČESKOU A SLOVENSKOU REPUBLIKU
Aktuální katalog ke stažení: PDF soubor

 

Nabídka spolupráce

Nabízíme spolupráci firmám po České republice a na Slovensku, které by se chtěli podílet na distribuci a montážích technologií EnergyPanel.

Kontaktujte nás na jeden z uvedených kontaktů a dozvíte se více o možnosti spolupráce.

Nový web

www.energy-panel.cz

Domů E-mail Tisk
až 80% úspory běžných nákladů
Termosol

Termodynamické panely
               = úspora energie